Muhteşem İkili 10.Bölüm Fragmanı

Muhteşem İkili 10.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Muhteşem İkili dizisinin yeni bölümü 22 Ocak Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel ve Öykü Karayel gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Muhteşem İkili bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/nayl5

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

MKC, ameliyat sonrası sıkıntılı zamanlar geçirmektedir! MKC, geçirdiği ameliyat sonrası hala iyileşmemiş, bayılma ataklarıyla uğraşırken Barca onun intikamının peşine düşmüştür. Nilüfer ve Barca, yakınlaşmalarını MKC’nin öğrenmesiyle iki yabancıya dönüşmüşlerdir.

Yağmur ise, MKC’ye olanlardan sonra tekrar aile olma fikrine ısınmaya başlamıştır. MKC, Yağmur’a tekrar evlenme teklifi etmeye karar verir. Fakat, Yağmur’un şartı MKC’nin işini bırakmasıdır.

MKC’nin kafası, Barca’ nın karşılarına çıkan yeni kötü Profesör tarafından zindana kapatılmasıyla daha da karışır. Muhteşem İkili bir araya gelemeyecek kadar birbirlerine kırgınken, ancak bir araya geldiklerinde yıkabilecekleri bir kötüyle karşı karşıyadır.

3 Yorum Var

 1. Özlem

  16 Ocak 2019 - 23:34

  Gününü değiştirmeniz çok başarılı bir karar. 1 NUMARALI DİZİM. ADI GİBİ MUHTEŞEM BİR DİZİ❤

 2. Selda

  16 Ocak 2019 - 22:40

  Kaç gündür iple çekiyorummm

 3. Hesoj

  16 Ocak 2019 - 20:14

  Cok güzel bir bölüm geliyor harika harika oh beeee

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.