Muhteşem İkili 8.Bölüm 2. Fragmanı

Muhteşem İkili 8.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Muhteşem İkili dizisinin yeni bölümü 20 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel ve Öykü Karayel gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Muhteşem İkili bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/3z0t9

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Ahsen, MKC'nin yalnızlığını kullanarak planının ilk halkasını oluşturmaya başlıyor!

Barca yavaş yavaş Nilüfer’e olan duygularından emin olmaya başlar. MKC ise, her zamanki gibi yalnızlığı ile baş başadır. MKC’nin tüm zayıf noktalarını bilmekte olan Ahsen onun bu yalnızlığından faydalanıp ona yaklaşır. Fakat Barca ve Nilüfer’in yakınlaşmaya başladıklarını fark edince oku onların aşkına çevirir. Ahsen’in Muhteşem İkili’nin mutlu olmasına tahammülü yoktur…

1 Yorum Var

  1. Yazık

    17 Aralık 2018 - 23:46

    Neden her dizide kötülük ön planda bu nedir ya başka saçmalik varmı. Yazık bir arpa boy gidemedik ne olucak bu türkiyenin hali labirent gibi dön dolaş aynı kafalarını kaldırıp da ne oluyor dış dünyada bakan yok. Yurt dışı avrupa hep önde biz yerimizde sayıyoruz. Kötülükleri beyinlere sokuyoruz. Alkışlıyorum. Bütün kanalları ve yönetmenleri.

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.